Bonusovka 2019 v Tatrách je 5-dňový výlet (predĺžený víkend) určený pre všetkých priaznivcov teológie tela sv. Jána Pavla II. (účastníkov kurzov, rodinných príslušníkov, priateľov, kamarátov, podporovateľov, ale aj tých, ktorí by sa chceli o tejto téme dozvedieť viac). Tento rok sa bude konať opäť koncom augusta v malebnom prostredí Západných Tatier – Roháčov, ktoré ponúka množstvo voľno-časových aktivít a ktoré veľmi rád navštevoval aj náš učiteľ sv. Ján Pavol II.

TERMÍN:

28.8. (streda) – 1.9. (nedeľa), 4 noci

MIESTO:

Chatové rekreačné stredisko v tichom horskom prostredí neďaleko obce Zuberec na Orave.

Viac na http://zuberec.uniza.sk/?page_id=22

UBYTOVANIE:

V útulných chatkách pod lesom. Každá chatka je určená pre 4 osoby. Na prízemí sa nachádza spoločná miestnosť s pohodlným sedením, malá kuchynka s chladničkou a varnou kanvicou (bez varnej dosky) a sociálne zariadenie. Poschodie tvoria dve spálne, každá s dvomi posteľami. Chatka má k dispozícií jednu prístelku.

PROGRAM:

Športové aktivity – v rekreačnom stredisku sú ihriská pre volejbal, basketbal, bedminton, futbal, požičovňa bicyklov, detská trampolína, fínska sauna.

Turistika – priamo z rekreačného strediska začínajú rôzne turistické trasy – od nenáročných prechádzok až po vysokohorské túry pre zdatných turistov.

Kúpanie – termálne kúpalisko a aquapark v Oraviciach (cca 12 km).

Duchovný program – spoločné modlitby a sväté omše.

Spoločenský program – večerný táborák s možnosťou opekania, gitara, spev, preskakovanie ohňa (len na vlastné riziko :))

Organizovaný spoločný program bude upresnený neskôr.

DOPRAVA:

Individuálna. Prihláseným účastníkom pomôžeme s organizáciou dopravy a obsadením osobných áut.

PREDBEŽNÁ CENA: 

S polpenziou: 98 EUR/osoba (cena zahŕňa ubytovanie na 4 noci, polpenziu, posteľné prádlo, miestnu daň). Kratší pobyt nie je možný. V prípade potravinových intolerancií a alergií je možné stravu prispôsobiť.

Cena nezahŕňa dopravu, vstup na športoviská a ďalšie voliteľné atrakcie.

PRIHLÁSENIE:

Registrácia na bonusovku je spustená! Je potrebné sa zaregistrovať vyplnením formulára a tiež zároveň zaplatiť zálohu 48€ na číslo účtu SK4483300000002001367903. Ako VS uveď 8888.

Počet miest je obmedzený. V prípade naplnenia ubytovacej kapacity bude prihlasovanie ukončené.

 

Tešíme sa na Vás!

Misijná škola Karola Wojtylu