Formačný program ZARUKY je určený animátorom z kresťanských mládežníckych organizácii vo veku 17 - 21 rokov. Formujú sa, aby prinášali radosť medzi svojich rovesníkov a do služby deťom a mladým. Ponúkame:

  1. spoločenstvo animátorov,
  2. 1 školský rok s 5 lekciami na témy teológie tela,
  3. webináre a 2 víkendovky s ľuďmi, ktorým teológia tela zmenila život,
  4. praktické činy a pracovné listy, ktoré pomáhajú spojiť učenie Jána Pavla II. s praxou.

Účasť nie je len pre tých, ktorí sú vo vzťahu. Chceme ťa sprevádzať pre misiu čistých, radostných a zodpovedných vzťahov medzi rovesníkmi a v animátorskej službe. Ponúkame formáciu v témach teológie tela, aby bolo medzi mladými viac nádeje a radosti v dôležitom období dospievania a životných rozhodnutí.

Program trvá 9 mesiacov – od októbra do leta. Budeš potrebovať čas na prečítanie 5 lekcii, vykonanie 5 praktických činov, účasť na niekoľkých webinároch a dvoch víkendovkách. Rozvrh si dohodneme na začiatku programu.

Program organizuje eRko v partnerstve s organizáciami DOMKA, Združenia mariánskej mládeže a ďalšie.

SPOZNÁVAJ LÁSKU S JÁNOM PAVLOM II.

Spoznávaj lásku s Jánom Pavlom II.

Chýbajú ti jasné a zrozumiteľné odpovede na otázky o vzťahoch, láske a sexualite? Rozprávaj sa s ľuďmi, ktorí získali odhodlanie pre čisté vzťahy vďaka teológii tela. V ZARUKY budeš s animátormi ako si ty spoznávať svoju hodnotu, ľudské srdce, význam tela a povolanie milovať.

*