Bonusovka 2018 v Tatrách je 5-dňový výlet (predĺžený víkend) určený pre všetkých priaznivcov teológie tela sv. Jána Pavla II. (účastníkov kurzov, rodinných príslušníkov, priateľov, kamarátov, podporovateľov, ale aj tých, ktorí by sa chceli o tejto téme dozvedieť viac). Tento rok sa bude konať opäť koncom augusta v malebnom prostredí Západných Tatier – Roháčov, ktoré ponúka množstvo voľno-časových aktivít a ktoré veľmi rád navštevoval aj náš učiteľ sv. Ján Pavol II.

TERMÍN:

25.8. (sobota) – 29.8. (streda), 4 noci

MIESTO:

Chatové rekreačné stredisko v tichom horskom prostredí neďaleko obce Zuberec na Orave.

Viac na http://zuberec.uniza.sk/?page_id=22

UBYTOVANIE:

V útulných chatkách pod lesom. Každá chatka je určená pre 4 osoby. Na prízemí sa nachádza spoločná miestnosť s pohodlným sedením, malá kuchynka s chladničkou a varnou kanvicou (bez varnej dosky) a sociálne zariadenie. Poschodie tvoria dve spálne, každá s dvomi posteľami. Chatka má k dispozícií jednu prístelku.

PROGRAM:

Športové aktivity – v rekreačnom stredisku sú ihriská pre volejbal, basketbal, bedminton, futbal, požičovňa bicyklov, detská trampolína, fínska sauna.

Turistika – priamo z rekreačného strediska začínajú rôzne turistické trasy – od nenáročných prechádzok až po vysokohorské túry pre zdatných turistov.

Kúpanie – termálne kúpalisko a aquapark v Oraviciach (cca 12 km).

Duchovný program – spoločné modlitby a sväté omše.

Spoločenský program – večerný táborák s možnosťou opekania, gitara, spev, preskakovanie ohňa (len na vlastné riziko :))

Organizovaný spoločný program bude upresnený neskôr.

DOPRAVA:

Individuálna. Prihláseným účastníkom pomôžeme s organizáciou dopravy a obsadením osobných áut.

CENA:

S polpenziou: 92 EUR/osoba (cena zahŕňa ubytovanie na 4 noci, polpenziu, posteľné prádlo, miestnu daň). Kratší pobyt nie je možný.

Bez stravy: 54 EUR/osoba (cena zahŕňa ubytovanie na 4 noci, posteľné prádlo, miestnu daň). Kratší pobyt nie je možný.

Cena nezahŕňa dopravu, vstup na športoviská a ďalšie voliteľné atrakcie.

PRIHLÁSENIE:

Prihlásiť sa môžete cez tento formulár do 31.07.2018. Počet miest je obmedzený! V prípade naplnenia ubytovacej kapacity bude prihlasovanie ukončené.

Registrácia je platná až po uhradení zálohy vo výške 40 EUR do 31.07.2018 na číslo účtu  SK08 8360 5207 0042 0102 6571 (výška zálohy je rovnaká, bez ohľadu na to, či si objednávate polpenziu alebo nie). Záloha slúži na rezerváciu ubytovania a v prípade neúčasti bude vrátená len vtedy, ak sa miesto obsadí náhradníkom. Zaregistrovať sa cez uvedený formulár musí každý účastník. V prípade registrácie manželov alebo celej rodiny stačí jedna registrácia, pričom registrujúci člen musí uviesť v časti „poznámka“ aj meno manžela/manželky, mená a vek detí. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na info(at)mskw.sk.

Tešíme sa na Vás!

Misijná škola Karola Wojtylu